+37069935510 vairuotojai@etaksi.lt

Užsakymų skaičiaus ir vairuotojų pajamų didinimas

Keičiantis situacijai rinkoje bei augant konkurencijai būtina imtis aktyvesnių veiksmų. Konkurentai dalina nemokamas keliones, mažina tarifus, o nuo kelionės kainos pvz. Uber vairuotojai sumoka 30,25% (su PVM). Pavyzdžiui nuo 5 Eur vertės užsakymo vairuotojas sumoka 1,51 Eur! Tokiu atveju tikrai yra iš ko ir daugiau reklamos bei akcijų organizuoti.

eTAKSI toks 5 Eur vertės užsakymas su nuolaida dabar taksi vairuotojui kainuoja vos 0,59 Eur arba 0,80 Eur be nuolaidos ir 0,06 Eur žinutėms. Vairuotojui lieka 4,35 Eur, o eTAKSI iš gautų 0,59 Eur už užsakymą sumoka 21% PVM valstybei ir likę 0,47 Eur skiriami reklamai, sistemos tobulinimui, serverių priežiūrai ir kt.

eTAKSI ieško geresnių būdų
. Prieš mėnesį atlikus apklausą dauguma nurodėte, kad tarifų mažinti nenorite, bet reikia daugiau reklamos. Šimtai vairuotojų supranta, kad automobilis yra darbo priemonė, o jo apklijavimas yra reklama ir patikimumas, todėl iš dalies dėka šių vairuotojų jau ilgą laiką visi vairuotojai turėjo daugiau darbo.

Kodėl reikia klijuoti automobilį ir skiriasi užsakymo kaina? 

Partneriams, kurie prisideda reklama ir gerina įvaizdį apsiklijuodami automobilį, taikome nuolaidą užsakymui, kiti taip pat prisideda už užsakymą mokėdami šiek tiek daugiau. Tai yra investicija ateičiai, kuri sugrįš didesniu uždarbiu dėl didesnio užsakymų skaičiaus, trumpesnio stovėjimo laiko bei dažnesnio piko tarifo.

Priežastys yra patys vairuotojai

Ar įsivaizduojate ne taksi, bet kurios nors kitos srities specialistą dirbantį keliose tarpusavyje konkuruojančiose įmonėse? O ką, jei jis dar ir dirbdamas vienoje įmonėje reklamuoja kitą ir nori geriausių sąlygų sau bet nenori niekaip prisidėti? 🙂 Taip jis augina kelis konkurentus ir to nesuvokdamas ilgainiui kenkia pats sau, nes dėl jo didėja konkurencija, nedidėja ar net mažėja tarifai, auga išlaidos reklamai, ilgėja laukimo laikas klientams ir mažėja efektyvumas (nuvažiuojama daugiau tuščių kilometrų).

Be to matydami duomenis pagal GPS kiek kurie vairuotojai stovi laukdami užsakymo ar juda su užsakymų ne iš eTAKSI, nustatėme, kad vairuotojai kurie dirba su keliomis programomis uždirba mažiau nei eTAKSI lojalūs ir kokybiškas paslaugas teikiantys vairuotojai!

eTAKSI aktyviai dirba ir užsakymų skaičius nuolat didėja. Tikimės kad vairuotojas, kuris nenori ar negali prisidėti reklama ant automobilio,  šiandien mokėdamas šiek tiek brangiau ateityje pajus dar labiau išaugusį klientų skaičių, o pasirinkę tapti tikru partneriu, gaus ne tik daugiau užsakymų ir pajamų, bet ir už užsakymus mokės mažiau.

Na o jei atsiras tokių, kurie sugalvos „pataupyti” tyčia atšaukiant užsakymą, užbaigiant jį anksčiau ar pan. (naivu tikėtis, kad to nematome:) tokiu atveju liks daugiau darbo kitiems, o su nesąžiningais teks atsisveikinti.

Komentarai viešojoje erdvėje

Daugumos neigiamų ir klaidinančių komentarų viešojoje erdvėje iniciatoriai yra vairuotojai, su kuriais eTAKSI jau seniai nedirba dėl šiurkščių sutarties pažeidimų ar kitų priežasčių. Pagalvokite patys, ar norėtumėte, kad jus aptarnautų tokie „kultūringi” vairuotojai?

eTAKSI visada žiūri į ateitį

Laiku ir teisingi priimti sprendimai, gilinimasis į vairuotojų ir keleivių poreikius ir nuolatinis darbas eTAKSI leido užimti lyderio poziciją rinkoje ir toliau augti.

Nors konkurentai nesnaudžia, turime planą kaip toliau stiprėti bei užtikrinti gerą uždarbį mūsų vairuotojams, bet tai daryti turime kartu. Kiekvienas mūsų atvestas klientas sėda į jūsų automobilį ir jo sprendimas ar toliau naudotis eTAKSI paslaugomis didžiąja dalimi priklauso nuo jūsų: ar automobilis bus švarus ir tvarkingas, ar pasirinksite optimalų maršrutą, ar pasisveikinsite ir atsisveikinsite linkėdami geros dienos ir žinoma ar sąžiningai paskaičiuosite kainą bei leisite pačiam klientui nuspręsti palikti arbatpinigių ar ne.

eTAKSI kalba su bankais, degalinėmis ir kitais partneriais su kuriais ateityje pasiūlysime daugiau nuolaidų ir privilegijų vairuotojams (šiuo metu galioja nuolaida DnB banko skaitytuvui ir kurui Stateta degalinėse).

Dėkojame, kad esate su mumis. Atminkite, jei turi klausimų, o gal idėjų, visada jų laukiame el. paštu vairuotojai@etaksi.lt.